Затемнюючі штори Duo

Ціна від: 2670 грн.

БРЕНД: VELUX
Гарантія: 3 роки

«2 штори в 1»: цілодобове затемнення та регулювання світла

  • Дві штори в одній
  • Повне затемнення, коли Ви забажаєте
  • М'яко розсіює світло

Затемнююча штора VELUX «Дует» поєднує в собі затемнюючу штору та штору-плісе. Вона дозволяє насолоджуватись перевагами обох режимів: повне затемнення, коли Ви забажаєте або м’яке розсіяне природне світло впродовж дня. Затемнююча штора доступна у 24 кольорах, а штора-плісе - в білому.

Затемнююча штора VELUX «Дует» фіксується на корпус верхньої частини мансардного вікна та пересувається за допомогою направляючих, забезпечуючи плавний хід і фіксацію у будь-якому положенні. 
На цих шторах дві ручки-планки, які можна регулювати незалежно одна від одної, незважаючи, що вони закріплені між собою: перша ручка планка знаходиться між двома тканинами, а інша у нижній частині штори-плісе. З таким дизайном легше регулювати скільки світла блокувати, скільки розсіяти, а скільки впустити до кімнати. Просто користуйтесь планками, щоб обрати бажане положення.
Для зручнішого використання штор з ручним управлінням, Ви також можете придбати стрижень з регульованою довжиною, додатковий елемент до стрижня й адаптери для стрижня.

Затемнюючі штори VELUX «Дует» мають еко-сертифікат OEKO-TEX® та являють собою поєднання затемнюючої штори та штори-плісе. Матеріал обох штор - поліестер, рухаються по направляючим з з анодованого алюмінію.