Блог

Меню

"І купив би покрівлю та зберігати її ніде?"

"І купив би покрівлю та зберігати її ніде?"

У період Різдвяної розпродажі є неймовірна можливість заощадити кошти на покупку покрівельних матеріалів, на утеплювачах, і багато іншого.

Але от невдача, всі ці товари не покладеш в тумбочку, комору і навіть в гараж може не влізти. Та й вивозити спочатку в гараж - це клопітно, та й затратно. Привези в гараж, розвантажити, потім з гаража завантаж і відвези на об'єкт. Ми вже не говоримо про зберігання товару на який не охороняється об'єкті, де будівельні матеріалу без нагляду можуть просто вкрасти. Але ж так було б класно купити товар зараз, зі знижками, що доходять до 70% (!), А будувати потім.

Чи є рішення даної задачі? Звичайно є!

Компанія "Діана-Київ" пропонує всім своїм покупцям скористатися програмою відповідального зберігання товару до запитання.

Як це працює і що для цього необхідно зробити?

1. Ви передзвонює в компанію для того щоб сформувати замовлення. Менеджер становить комерційну пропозицію (КП), погоджує з Вами кількість товару, комплектуючі, і, виставляє на підставі КП рахунок на оплату товару.

2. При надходженні коштів на рахунок компанії ми передаємо дані на склад для комплектації замовлення.

3. На складі замовлення збирають і упаковують на піддонах.

4. Остання стадія - це привласнення адреси для зберігання товару на складі до запитання.

Яка вартість цієї послуги?

До 21-го січня 2018 року, до 24:00 вартість зберігання безкоштовна. З 00:00 22-го січня 2018 року вартість зберігання одного палетоместа на складі відповідального зберігання складе 150 грн / міс.

Які гарантії збереження товару?

Наша компанія на ринку покрівельних матеріалів працює з 1999 року під одним і тим же ЄДРПОУ! Вже 3-й рік в зимові місяці допомагає нашим клієнтам зі зберіганням товару на вимогу.

Склад на якому зберігається продукція компанії - це склад категорії "А", склад компанії "Діана-Люкс-Логістик". Склад категорії "А" - це цілодобова охорона, механізована система зберігання, система протипожежної безпеки, сухий і теплий (температура не нижче +6 град Цельсія) склад.

Дата: 18.12.2017
Сезонні
знижки