Блог

Меню

RUFLEX. Разом до Європи

Якщо Ви задумали будівництво власного будинку або офісного приміщення, то все необхідно спланувати заздалегідь. У проектуванні будівлі важливі багато деталей: фасад, стіни і, звичайно ж, дах. Саме до останнього пункту пред'являються серйозні вимозі, адже покрівля першої приймає на себе всі капризи погоди. Оптимальним рішенням для покрівлі буде бітумна черепиця RUFLEX. Вибравши черепицю RUFLEX Ви отримуєте якісний матеріал, зручний монтаж і подальшу експлуатацію без труднощів і проблем.

RUFLEX - це високоякісний європейський продукт. При створенні якого використовуються тільки унікальні запатентовані технології, новітнє обладнання від провідних іноземних постачальників з США та Італії. Сучасний процес виробництва надає даній черепиці виняткові властивості, які Ви не зможете знайти у інших торгових марок.

Простота монтажу

Важливим моментом є наявність «замків» на Гонти, і дотримання точних геометричних розмірів кожного з них. Тому Ви можете бути впевнені, що не допустите ніяких помилок в процесі монтажу. Значно спрощує монтаж і широкий гребінь / карниз. По-перше, не доведеться обрізати стандартні гонт, що знизить кількість відходів, і, відповідно, заощадить Ваші кошти. По-друге, ширина гребіня / карниза RUFLEX дозволяє знизити витрати на 23% * (з однієї упаковки виходить 21 м / п карниза і 17 м / п коника). І по-третє, він забезпечить надійну гідроізоляцію покрівлі.

Різноманітність

Для своїх покупців завод RUFLEX випускає черепицю в серіях «Люкс» і «Преміум», що включають в себе 6 колекцій. Кожна з яких представлена унікальним видом різання. Варто відзначити і те, що черепиця має більше 40 різних колірних рішень, а, значить, навіть найвибагливіший покупець зможе придбати для себе бажаний відтінок покрівлі до душі. При придбанні товару передбачається обов'язкова наявність всіх необхідних комплектуючих для кожного кольору.

Покрівля RUFLEX має високу якість декоративної поверхні. Для додання кольору гнучкої черепиці кам'яну посипання не просто фарбують, а просочують спеціальним барвником. Що забезпечує рівномірне покриття черепиці та збереження кольору на весь період експлуатації.

Матеріали

RUFLEX - це СБС-модифікований продукт, а це означає те, що товар володіє особливою морозостійкістю і гнучкістю. Дані якості черепиця набуває за рахунок використання в процесі виробництва штучного каучуку. Поліефірна основа, яка використовується при виробництві гнучкої черепиці, робить матеріал черепиці особливо міцним.

Гарантія

Завод RUFLEX надає офіційну письмову гарантію 35 років. Гарантована гідроізоляція, теплостійкість, збереження кольору і цілісності покриття - все це входить в гарантію на гнучку черепицю RUFLEX!

Купуючи бітумну черепицю RUFLEX, Ви робите крок до Європи, так як гарантовано отримуєте красиву, надійну покрівлю на багато років.

Дата: 19.12.2013