Блог

Меню

Структура та властивості композитної черепиці: корисно знати

Структура та властивості композитної черепиці: корисно знати

Композитна черепиця – перспективний вид покриття для даху. На ринку покрівельних матеріалів з’явилася кілька років тому, але швидко набуває популярності. Про цей вид настилу добре відгукуються будівельники. Будинки, дахи яких покриті даним композитним матеріалом, схвалюють споживачі.

У чому особливості?

Покриття має низку переваг завдяки складній структурі й особливим властивостям.

Композитна металочерепица виготовляється шляхом спікання хімічно різнорідних речовин, але їх склади при цьому не змішуються. Тому вона, як і всі композити, міцність дуже міцна і зберігає кращі властивості матеріалів, що входять до її складу.

Стандартна структура черепиці з композиту виглядає так::

 1. тонкий шар акрилу;
 2. шар алюцинку товщиною в 40 мікрон;
 3. прошарок зі сталі 0,45 мм;
 4. другий шар алюцинку товщиною 40 мікрон;
 5. друге захисне покриття з акрилу 2 мікрона;
 6. базове акрилове покриття 200 мікрон;
 7. шар кам'яної крихти (натуральний базальт);
 8. акрилова глазур 20 мікрон.

У різних виробників товщина шарів виробу та якість сировини можуть відрізнятися.

Зачем столько компонентов в одном покрытии?

СлойЕго особенности и преимущества
Сталь товщиною 0,4 -0,5 ммЗабезпечує міцність і деформаційну стійкість
Шари алюмоцинку з обох боків сталевого листа, нанесені гальванічним методомЗабезпечують твердість, зносостійкість, стійкість до корозійних процесів. Гарантують тривалий термін експлуатації – до 50 років
Шари акрилового грунту знизу і зверху листа сталі з гальванічним покриттямПерший - нижній - шар акрилу захищає від несприятливих факторів поверхню плитки. Другий - верхній - шар акрилу покращує адгезію наступного шару композитної плитки
Товсте базове акрилове покриттяСамо по собі міцне і довговічне, служить ще й для приклеювання гранул натурального базальту
Гранульований натуральний базальтВід нього залежить зовнішній вигляд і оригінальний колір покрівельної плитки. Камінь робить композитну металочерепицю дуже схожою на натуральну, наприклад на керамічну черепицю або кедровий гонт.
Забезпечує звукоізоляцію, завдяки якій звуки удару дощових крапель по даху не будуть чутні в будинку.
Зовнішня ідентичність з натуральною черепицею дозволяє використовувати композитне покриття для реставрації покрівлі старовинних будівель
Шар акрилової глазуріНадійно захищає основне покриття від впливу вологи, вітру, граду, сонячних променів і т.п. Покращує показники стійкості кольору.

Преимущества кровельного материала из композита:

 • Якість. Не пропускає воду, не деформується, зберігає колір і презентабельний вигляд. Стійкий до корозії й впливу різних погодних явищ. Покрівля з композитної металочерепиці буде довго і надійно служити в різних кліматичних умовах.
 • Мала вага. Однотайловий лист (з шести плиток в ряд) легкий і компактний. 2,5 листа композитного матеріалу, необхідні, щоб покрити 1 кв. м даху, майже в 6 разів легше, ніж 10 плиток натуральної черепиці аналогічної площі.
 • Зручність. Покрівельний матеріал виготовляють у вигляді листів з декількох плиток черепиці шириною до 40 см і довжиною до 1,3 м. Просто транспортувати, легко і швидко монтувати. Підходить для дахів з великим ухилом і складної конфігурації.
 • Довговічність і міцність. Термін служби покрівельного матеріалу з композиту на 20 років довше, ніж у глиняної черепиці. Має нульове водопоглинання, витримує різкі перепади температур (заморожування, розмерзання) і стійкий до впливу ультрафіолету. Не б'ється, не тріскається.
 • Звуко- і теплоізоляція. Зберігає тепло, поглинає шум.
 • Естетика. Виглядає так само красиво, як і натуральна черепиця.
 • Пожежна безпека. У матеріалу високий рівень вогнестійкості.
 • Різноманітність барв. В асортименті класичні й оригінальні кольори.
 • Безвідходність. Листи оптимального розміру, тому відходів при монтажі практично немає.
 • Дешевший і економніший за натуральну черепицю.

Пропонуємо купити композитну черепицю вроздріб або оптом за доступними цінами в Україні.

Дата: 21.12.2016