Luxury Malarkey Roofing Products

Windsor® 285PDX1, это дизайнерская высокопрофильная SBS черепица Flexor, улучшенная полимерами предназначенная для международного рынка за пределами Северной Америки, и поставляется на специальных теплозащитных паллетах по стандарту ISPM

Windsor® XL 290PDX1, это дизайнерская высокопрофильная SBS черепица Flexor, улучшенная полимерами предназначенная для международного рынка за пределами Северной Америки, и поставляется на специальных теплозащитных паллетах по стандарту ISPM

З моменту появи в 1956 році і аж до теперішнього часу, покрівельні матеріали американської компанії «Malarkey Roofing Products» не перестають нас вражати своєю якістю та інноваційними технічними рішеннями. В елітному сегменті їх дизайнерська лінійка бітумної черепиці «Windsor» справила не тільки справжній фурор на міжнародному будівельному ринку, а й встановила на довгі роки високу планку світових стандартів!

Бітумна черепиця «Malarkey» - це особлива гордість інженерів компанії, яким вдалося звести свій продукт в ранг справжнього мистецтва, що поєднує природну вишуканість і екологічність з унікальними технологіями. До складу компонентів бітумної черепиці входить модифікований полімер Flexor (SBS), який володіє прекрасною адгезією, захищає від екстремальної негоди і підвищує ударостійкість.

ТОВ «Діана-Київ» є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором в нашій країні, і тільки у нас Ви зможете купити бітумну черепицю Malarkey в Києві і Україні за низькими цінами з гарантією якості! Провідні менеджери нашої компанії завжди дадуть вам кваліфіковану консультацію по усім додатковими питаннями: роздрібні і оптові ціни, діючі бонуси, прорахунок кошторису, замовлення сертифікованих фахівців для монтажу покрівлі під ключ.

Переваги бітумної черепиці Malarkey

  • Технології непідвладні часу - термін експлуатації дизайнерської бітумної черепиці Malarkey SBS увібрала в себе усі найбільш передові технології і матеріали та складає більше 70 років!
  • Позамежна зносостійкість – цей тип бітумної черепиці володіє неймовірною стійкістю до найжорсткіших природних умов і механічних впливів.
  • Пишність фарб – вся палітра колірних рішень колекції «Windsor» це не тільки дотик до вічної розкоші, а й підкреслення вашої індивідуальності.
  • Розумна вартість – як офіційні дилери в Україні ми здійснюємо тільки прямі продажі, тому у нас Ви можете купити бітумну черепицю за дуже вигідними цінами.
  • Високі гарантійні зобов'язання – це дійсно вражає, адже тільки базова гарантія від компанії виробника на бітумну черепицю становить 50 років, а щасливим покупцям видається довічний сертифікат!

Особливості колекції «Windsor»

На сьогоднішній день бітумна черепиця класу Luxury від Malarkey Roofing Products колекції «Windsor® & Windsor® XL» є еталонним покрівельним матеріалом для найвідоміших будівельних підрядників світу.

Вона рекомендована кращими експертами і прекрасно підходить практично під всі типи дахів. Давайте розглянемо особливості цієї люксової колекції більш докладно.

Перше, що нас заворожує в дахах з дизайнерським покриттям серії «Windsor», це теплота відтінків, плавність переходу ліній і казкове витонченість форм. Але картина буде неповною, якщо не вказати ряд унікальних технічних нововведень і використовуваних у виробництві компонентів:

Полімерний модифікований бітум «Flexor» - ця технологія збільшує адгезивність гранул, завдяки чому, підвищується ударостійкість і по своїй еластичності матеріал не поступається синтетичному каучуку. Така гнучкість черепиці дозволяє здійснювати її монтаж навіть у холодну пору року.

Максимальний захист від негоди - інтенсивні негативні впливи природного середовища, можуть привести до зниження терміну служби даху, і, як наслідок, її протікання. Бітумна черепиця «Malarkey» володіє максимально можливою ​​ударною в'язкістю четвертого класу, вона здатна з легкістю протистояти граду діаметром 5 сантиметрів, що бомбардує покрівлю зі швидкістю штормового вітру.

Спеціальне покриття «Scotchgard ™ Protector» - використання технології додавання до складу бітумної черепиці 3М гранул, що містять мідь, запобігає утворенню на поверхні матеріалу різної органіки (лишайника, моху). Це дозволяє підтримувати чистоту поверхні і зберігає презентабельність зовнішнього вигляду покрівлі. Залежно від кліматичного поясу, компонент включає в себе гарантію від 5 до 10 років.

Високі показники УФ стійкості - завдяки чудовій адгезії гранули мінералу не схильні до циклічних температурних впливів сонячних променів і надійно утримуються на гонтах, тим самим, зберігаючи первісну красу даху.

Унікальний бітумний клей - спеціально розроблений для бітумної черепиці «Malarkey» клей-герметик (SEBS) володіє відмінними адгезионно-когезійними властивостями, завдяки яким, покрівельному матеріалу не страшний навіть сильний вітер. Клей не втрачає своєї еластичності до - 18 ° С.

Стійкість до механічних пошкоджень - бітумна черепиця з полімером «Flexor» стійка до розривів і прибивання цвяхами, при цьому матеріал абсолютно не втрачає своїх герметичних властивостей.

Гнучкість в будь-який час року - часто складність конструкції даху ускладнює процес покрівельного монтажу. Завдяки своїй гнучкості і стійкості до перепадів температур, бітумна черепиця дозволяє виробляти монтаж надзвичайно просто при будь-яких погодних умовах.

Вітрова гарантія - виробником гарантовано нормальний стан покрівельного покриття з бітумної черепиці при швидкості вітру до 177 км / год.

Колекція «Windsor XL» володіє всіма перерахованими вище характеристиками, проте, має одну відмінну рису:

Спеціальний дизайн високого профілю - бітумне покриття дизайнерської серії «Windsor XL» на 20% товще і відповідно на 17% важче попередньої колекції. Такі зміни в параметрах черепиці, роблять дах не тільки більш виразним, але і підвищують ряд фізичних характеристик покрівлі.

Купити бітумну черепицю Malarkey в Києві і Україні, Діана-Київ

Як з нами працювати

З нами працювати швидко, зручно і вигідно! Телефонуйте прямо зараз і кращі фахівці, дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Від детальних характеристик покрівельного матеріалу, до зручної вам форми оплати товару.

Так само, Ви можете в будь-який час скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку і ми найближчим часом, обов'язково зв'яжемося з вами. Регулярні поставки на склад товару гарантують постійну наявність обраного вами покрівельного матеріалу.

Термін поставки за спеціальним замовленням за все від 5 до 7 днів. Завдяки постійно діючій гнучкій системі знижок, Ви можете вигідно купити бітумну черепицю «Malarkey» з швидкою доставкою в будь-яку точку України!