Ruflex Standart

Черепиця з серії RUFLEX Mint - гнучке покриття, яке на ринку покрівельних матеріалів називають революційним в сегменті стандарт.

На європейському ринку покрівельних матеріалів бітумна черепиця «Ruflex Standart» заслужено зарекомендувала себе як якісне покриття для покрівлі нежитлових будівель бюджетного цінового сегмента. Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи з цим матеріалом і позитивних відгуках наших клієнтів, можна з упевненістю сказати, що бітумна черепиця «Ruflex Standart» відповідає всім високим міжнародним стандартам і технічним вимогам.

Бітумна черепиця «Ruflex Standart» була спеціально розроблена для помірних кліматичних широт України і більшості країн Європи. Вона створена на сучасному обладнанні з застосуванням передових інноваційних технологій. Завдяки своєму якісно підібраному складу, бітумна черепиця Ruflex серії Standart ідеально підходить під всі типи дахів різних присадибних будівель і інших малих архітектурних форм.

Одним з важливих компонентів бітумної черепиці цієї серії є оксидований бітум. На відміну від модифікованого «SBS» і «APP», оксидований бітум більш щільний і хімічно стабільний матеріал, але поступається їм по еластичності і пікових показників діапазону температур. Тому якщо Вам потрібен хороший і недорогий покрівельний матеріал для господарських споруд, ми рекомендуємо купити бітумну черепицю Ruflex Standart в Києві і Україні за найнижчою ціною з гарантією якості!

Структурний склад бітумної черепиці Ruflex Standart

 1. Основа черепиці Ruflex Standart - якісний стеклохолст від знаменитого світового виробника «Johns Manville».
 2. Два бітумних шари - верхній і нижній шар від основи утворює оксидований бітум. В процесі окислення бітуму з нього виводяться всі нестабільні хімічні домішки, підвищуючи технічні характеристики матеріалу.
 3. Зовнішня поверхня гонту - покрита багатофракційне гранулятом з базальтової крихти. Вона оберігає черепицю від ультрафіолетового випромінювання і зовнішнього механічного пошкодження.
 4. Нижня поверхня гонту - захищена дрібнозернистим піском з силіконизованим плівковим покриттям.

На нашому сайті бітумна черепиця Ruflex серії Standart представлена ​​колекцією Mint. Вона доступна в трьох варіантах забарвлення, які підкреслюють гармонію з природою, надійність і прагматизм, життєву енергію і активність.

Колекція бітумної черепиці Ruflex Standart

 • Колекція Ruflex Mint - це м'яка черепиця, яка виготовляється тільки з якісної сировини з застосуванням дорогої технології по окисленню бітуму. Колекція представлена ​​в трьох колірних рішеннях: зеленому, коричневому і червоному.

Переваги оксидированной бітумної черепиці

 • Окислена бітумна черепиця стійка до ультрафіолетового випромінювання.
 • Хороші показники ударостійкості, крім навантажень при вигині.
 • Високий температурний поріг розм'якшення.
 • Краще тримає базальтовий гранулят на поверхні гонту.
 • Вогнестійкість.
 • Зручність монтажу.
 • Доступна ціна.
Чому купити бітумну черепицю Ruflex Standart краще у нас?

У великому каталозі нашого сайту, Ви зможете знайти покрівельну продукцію та супутні товари кращих світових брендів. Зв'яжіться з нами і провідні менеджери нашої компанії дадуть повну кваліфіковану консультацію про цікавий Вам товар, допоможуть вибрати і купити бітумну черепицю Ruflex Standart.

Будучи ексклюзивними дистриб'юторами в Україні багатьох світових виробників, ми здійснюємо прямі продажі, тому постійно тішимо своїх клієнтів різними акціями, приємними бонусами і знижками. Телефонуйте прямо зараз і ми швидко і якісно здійснимо монтаж вашої покрівлі під ключ!