Комплектуючі для покрівлі

Немає нічого дивного у тому, що сьогодні користувачі інтернету шукають товари за запитом "комплектуючі покрівлі" не рідше ніж інформацію про можливості придбати саме покриття. Справа в тому, що процес монтажу покрівлі сам по собі досить тривалий і трудомісткий: фінальним штрихом стане саме облаштування даху додатковими матеріалами.

Комплектуючі для покрівлі виконують не одну тільки декоративну функцію: ці компоненти також вносять свою лепту в турботу про збереження вашого житла, захищаючи від впливу і перепаду температур, а також загроз, які несуть опади, зайва волога і вітер на вулиці. Руйнівного впливу цих факторів ніяк не можна уникнути повністю, але від них можна захиститися за допомогою всіляких комплектуючих, запропонованих на сайті компанії «Діана-Київ».  Сучасна покрівля являє собою складну конструкцію, яка складається з безлічі різних шарів, тому покупкою першої необхідності при облаштуванні покрівлі даху будуть такі товари, як підкладковий і єндовий килим. Вони являють собою рулонний гідроізоляційний матеріал, який забезпечує додатковий шар захисту вашого даху. Єндові килими ж призначені конкретно для внутрішніх кутів на стику скатів.

Підкладочні килими

У нашому каталозі ви підберете собі підкладковий килим для бітумної черепиці. На сайті можна придбати підкладковий килим марки Malarkey Secure Start Plus, а також кілька варіантів килимів від RUFLEX.

Серед них :

  • надійний зразок з самоклеючою смужкою, який є одним з найважливіших   комплектуючих для м'якої покрівлі;
  • повністю самоклеющийся RUFLEX ULTRA, який захищає найбільш вразливі ділянки покрівлі, такий підкладковий килим для гнучкої черепиці забезпечує повну ізоляцію від зовнішніх пошкоджень в разжелобках, карнизах, приляганнях. У поєднанні із черепицею забезпечить довічну гарантію;
  • тканинне полотно RUFLEX Synthetic Plus - це якісний підкладковий килим під бітумну черепицю, що складається з декількох шарів, включаючи два водозахисні. Завдяки своїй високотехнологічності, він легкий і дуже простий в монтажі; 

Навіщо потрібні підкладочні килими для бітумної черепиці:

  1. Додаткова гідроізоляція: підкладка забезпечує так званий резервний захист від пошкоджень, що з'являються внаслідок впливу несприятливих погодних умов. Саме в негоду підкладковий килим буде просто необхідний, завдяки йому зайві обсяги води будуть утримуватись і випаровуватися при потеплінні на вулиці;
  2. Попередження утворення конденсату. Часта проблема підпокрівельного простору - наявність "мігруючої" вологи, конденсату, який з'являється через формування роси вночі і перегріву поверхні даху вдень. Суцільний підкладковий шар допоможе мінімізувати збиток, та, при правильному монтажі, повністю його уникнути;
  3. Буфер між покриттям і настилом. Розділити ці шари вкрай важливо, щоб уникнути попадання опадів через часткове руйнування черепиці з пливом часу.

Другорядні комплектуючі до кровлі

Також без уваги не варто залишати спеціальний єндовий килим Ruflex VIO. Асортимент «Діана-Київ» пропонує це герметичне покриття в восьми різних кольорах, що відповідають забарвленню представленої в магазині покрівлі. Єндовий килим Руфлекс з легкістю захистить всі слабкі ділянки вашої покрівлі.

Що стосується захисту карнизів, RUFLEX пропонує рішення і для цієї ситуації. Коньково-карнизна черепиця RUFLEX знадобиться для покриття кутів і верхівки даху, щоб захистити від зайвих навантажень ззовні. Основна відмінність карнизної черепиці від рядових товарів цього виробника в тому, що гонт виготовлено без пелюсток, а його висота трохи більша. Представлена в тих самих кольорах, що й покрівля.

Невід'ємним елементом монтажу даху будуть покрівельні цвяхи RUFLEX. Їх відмінність від звичайних полягає у тому, що  діаметр їх капелюшків збільшений для спрощення роботи. Такий тип капелюшки не дозволить покриттю розірватися і притисне матеріал до поверхні.

Крім того, у нас в наявності є металеві планки і аксесуари, а саме: фронтони, капельники і планки примикання. Вони виконують дві функції: естетичну і захисну. Ці товари також допоможуть забезпечити додатковий захист обрешітки, звисів і герметизацію стикування.

Також варто згадати наявність в магазині герметизуючого клею Ruflex в різних об’ємах (0.3, 5 і 10 літрів). Він не дозволяє волозі і повітрю потрапити в покрівельну поверхню і її вузли, може бути використаний в місцях нахлестів підкладкового килима, а також в точках, де шари черепиці накладаються на єндовий килим. Також буде дуже корисний  там, де між собою стикаються покриття і стіни, проходять вентиляційні та підкладкові  системи і т.д. Варто відзначити, що в даному розділі ви можете ознайомитися навіть з таблицею витрат клею для різних видів вузлів.

Наші переваги

  1.  Купуючи у нас, ви можете бути впевнені, що купуєте офіційну сертифіковану продукцію. І неважливо - чи йде мова про підкладкові килимами для бітумної черепиці чи про банальні металеві  планки та аксесуари;
  2. Що стосується аксесуарів, різноманітність моделей і забарвлень не може не радувати. Товари від «Діана-Київ» прикрасять дизайн будь-якого будинку та органічно впишуться в будь-який дизайнерський задум;
  3. Ціни на підкладкові килими під бітумну черепицю, м'яку і гнучку покрівлю вас обов'язково порадують. Ми забезпечуємо матеріалами як приватних осіб, так і великі будівельні гіпермаркети;
Як придбати

Купувати комплектуючі для покрівлі можна в будь-який будній день з 8:00 до 18:00 і замовити доставку будь-якою зручною кур'єрською службою. Вартість доставки з радістю підкаже наш менеджер або оператор обраної кур'єрської служби. Для мешканців міста Київ і найближчих сусідів можливий самовивіз в столиці за адресою вул.Ремонтна, 8.

Ви з легкістю зможете ознайомитися з повним асортиментом товару в розділі "Комплектуючі для покрівлі" на сайті «Діана-Київ». Кожна позиція має окреме вікно з повним переліком основних характеристик та інструкцій від виробника. Дізнатися  про реальну наявність  позиції  яка цікавить на нашому складі можна по телефону або через спеціальне вікно підтримки клієнтів в правому нижньому кутку екрану.