Flamingo

Доступні кольори:

Коричневий
Темно-коричневий
Графітовий
Антрацит
Чорний
Цегляний
Білий 
Вишневий 
Зелений 
Мідний 
Срібний металік 

Доступні системи:

  • 125/90
  • 125/100
  • 135/90
  • 135/100
  • 150/90
  • 150/100


Переваги:

 

Бездоганна герметичність

Елементи Flamingo штампуються в особливих запроектованих формах, а монтаж заглушки жолоба такий ефективний, що ми його запатентували. Забудьте про протікання.

Тільки найкращі матеріали

Flamingo ми виготовили зі сталі GreenCoat RWS (Rain Water System), яку виробляє SSAB - шведський металургійний концерн, який діє в світовому масштабі. GreenCoat RWS розроблена спеціально для виготовлення високоякісних водостічних систем. Оснащений двосторонньої плівкою і гарантує виняткову міцність. Плівка, яка використовується у виробах GreenCoat RWS, містить зерна полімеру, що підвищують стійкість поверхні до подряпин.

Спокій на довгі роки

Flamingo - це гарантія на 30 років - стосується класів середовища C1-C4 (промислові та прибережні зони зі значною корозійною агресивністю зовнішнього середовища).

Для будинків і промислових об'єктів

Flamingo доступна в трьох розмірах: для будинку - скандинавська система 125/90 (100) і глибока система 135/90 (100), а також для промислових і великогабаритних об'єктів - 150/100 (90).

Безпечне транспортування і зберігання

Елементи Flamingo оснащені заводською захисною плівкою. Ми перевозимо їх в спеціально спроектованих упаковках і дбаємо про захист найвищих стандартів зберігання і транспортування.

Висока стійкість до зовнішніх чинників

Вироби GreenCoat RWS - це легкий будівельний матеріал, що володіє привабливим блиском. Вони дуже стійкі до корозії, УФ-випромінювання і подряпин.

Легкий і швидкий монтаж

Якби Ви тільки побачили наш парк машин, Ви б переконалися, що елементи Flamingo виготовляються з належною ретельністю, турботою про кожен елемент і бездоганно підходять один до одного. Зовсім як дитячі кубики. Тому монтаж так легкий.

Несуча спроможність власників, що перевищує всі діючі норми

Flamingo оснащена різними власниками кожен з них з легкістю витримує навантаження 75 кг.

Перевірена система

Flamingo успішно застосовується вже довгі роки. У 2010 році вона була удостоєна золотої медалі на Виставці будівництва і архітектури BUDMA. Цю систему люблять і рекомендують покрівельники.

Асортимент:

Жолоб
З’єднувач жолоба
Воронка
Внутрішній кут 90°
Зовнішній кут 90°
Утримувач жолобів
Заглушка жолоба
Водостічна труба
З’єднувач труби
Коліно
Трійник водозбірник
Коліно зливне