Колекція черепиці
RUNA RUFLEX
НОВА
КОЛЕКЦІЯ
Дюна
Теракота
Норвежський
фіорд
Балтика
Темний
шоколад
Мідний
відлив
Тайга
Червоний
агрус
Колекція черепиці
SOTA RUFLEX
НОВА
КОЛЕКЦІЯ
Червоний
агрус
Дюна
Тайга
Темний
шоколад
Балтика
Теракота
Норвежський фіорд
Мідний
відлив
Колекція черепиці
LUX RUFLEX
НОВА
КОЛЕКЦІЯ
Antique
brown
Storm
grey
Natural
wood
Midnight
black

НОВОСТИ КОМПАНИИ

Новинка у продажу! Пропонуємо нову ламіновану sbs черепицю Ruflex Legacy Baltic
Поспішаємо порадувати наших дорогих клієнтів - нова ламінована SBS черепиця преміум класу Ruflex Legacy вже у продажу!
26.05.2021
Від сьогодні та до Нового Року оголошуємо відкритим "Різдвяний…
Всі вже чекають свята та хочуть розважатися і ми також. Саме тому ми вирішили прискорити настання свят додавши трохи радості всім нашим клієнтам…
03.12.2020
Чорна п'ятниця вже не за горами!
Не пропустіть шанс потрапити на найбільший розпродаж цього року! З 26 по 28 листопада, встигніть замовити бітумну черепицю RUFLEX колекції RUNA або…
17.11.2020
Покрівельні матеріали в Україні
Покрівля в сучасному житловому будівництві - це не тільки захист будівлі від атмосферних впливів, а й важливий елемент декору, що вказує на смаки, статусне положення власників будинку.
Вибір покрівлі
Зазвичай тип і форма даху визначають, який саме матеріал треба обрати для покрівлі. Компанія «Діана-Київ» пропонує покрівельні матеріали для дахів різних форм і різного ухилу:
Бітумна черепиця
Складається з полімер-бітуму з самоклеючою поверхнею. Найбільш раціонально використовувати для оформлення схильних дахів з мінімальним похилом від 11,3 °. Таку черепицю можна різати, гнути, а також надавати їй потрібної форми без пошкодження поверхні, тому вона може використовуватися для оформлення дахів найрізноманітнішої конфігурації.
Композитна металочерепиця
Нагадує натуральний матеріал, відповідає всім нормативним вимогам сучасного дизайну. Таку черепицю також можна різати, гнути та надавати їй потрібної форми без пошкодження поверхні, тому вона так само, як і бітумна, може використовуватися для оформлення дахів найрізноманітнішої конфігурації. Кут похилу - від 12 до 90 °.