Бітумна черепиця

Перші зразки бітумної черепиці з'явилися на початку ХХ століття та викликали справжній революційний прорив на американському ринку покрівельних матеріалів. Незважаючи на те, що прототипна бітумна черепиця виготовлялася з простого картону вимоченого у бітумі, вже тоді вона вигідно відрізнялася від рулонного матеріалу: формою нарізки, зручністю монтажу, чудовими характеристиками і низькою собівартістю виробництва.

Варто звернути увагу на один цікавий факт. У ті часи «черепицею» цей вид будівельного матеріалу називали тільки в Європі, а в США і ряді інших країн спеціально нарізані листи шестигранною і прямокутної форми іменувалися як шингли або гонти. Але справжнє визнання м'яка покрівля отримала тільки в 60-х роках, коли понад 50% всіх американських домовласників, гідно оцінивши, почали масово використовувати її в своїх будинках.

Компанія «Діана-Київ» пропонує Вам будівельні та покрівельні матеріали провідних світових брендів і виробників за найнижчими цінами з гарантією якості. На сторінках нашого сайту Ви можете легко знайти будь-який необхідний матеріал для монтажних робіт. І все що Вам буде необхідно зробити, це, всього лише, зателефонувати і ми з радістю допоможемо купити бітумну черепицю в Києві і Україні з можливістю доставки товару або самовивізу зі складу.

Купити бітумну черепицю в Києві і Україні

Структурні особливості бітумної черепиці

Бітумна черепиця – це інноваційний покрівельний матеріал, який об'єднав в собі найсучасніші технології виробництва і компоненти. До складу бітумної черепиці входить:

 1. Склополотно –основний структурний компонент бітумної черепиці, що представляє собою неткане полотно з щільно спресованих скловолоконних ниток.
 2. Модифікований бітум (SBS) – є важливою добавкою та складається з полімеру синтетичного каучуку. Саме цей інгредієнт надає бітумній черепиці: високу термостійкість, еластичність, несприйнятливість до сонячного випромінювання і довговічність.
 3. Кам'яна крихта – являє собою дрібнофракційний гранулят з натурального каменю, який захищає м'яку черепицю від ультрафіолетового випромінювання, механічного впливу зовнішнього середовища, підвищує міцність і забарвлює поверхню. Використовуються два основних природних грануляту: базальт і сланець. Найчастіше застосовується базальтовий, він має округленої форму і щільніше прилягає до бітумної основи. До недоліків сланцю можна віднести те, що він вбирає в себе бітумні масла, що може привести до зміни кольору і втрати зовнішнього вигляду покрівлі, проте базальт, в свою чергу, здатний тримати первинний вид покрівлі, до моменту її повного зносу.

Переваги бітумної черепиці

 • Тривалий термін експлуатації – завдяки використанню у виробництві найбільш передових технологій і підбору якісного складу, бітумна черепиця є довговічних покрівельним матеріалом. Гарантійний термін гнучкої черепиці від кращих світових брендів становить понад 70 років!
 • Надійність і міцність – дах з черепичним бітумним покриттям може впевнено протистояти найбільш екстремальним погодним умовам: ураганному вітру, тропічній зливі, інтенсивному сонячному випромінюванню, великому граду, великій масі снігу, різкому перепаду температури і її граничним кліматичними показникам.
 • Гідро-шумоізоляційні властивості – бітумна черепиця здатна забезпечити відмінну гідроізоляцію навіть в найскладніших конфігураціях покрівельних конструкцій. Високі показники звукоізоляції забезпечуються за рахунок модифікованого бітумного полімеру.
 • Зручність монтажу і ремонту – по завіренню кращих світових фахівців покрівельників, з бітумною черепицею працювати дуже зручно, головне, щоб при зведенні покрівлі була правильно встановлена вологостійка підстава з фанери або дошки. Ремонт здійснюється швидкою заміною пошкодженого гонту.
 • Низький рівень відходів – м'яка черепиця виділяється серед своїх конкурентів тим, що в процесі монтажу завжди неймовірно низький рівень відходу матеріалу.
 • Привабливість забарвлення – в будь-якій з колекцій бітумної черепиці переважають тільки приємні для погляду теплі кольори і відтінки, які, нібито, сама природа торкнулася своїм пензлем, а їх контрастність і насиченість будуть зберігатися довгі десятки років.
 • Розумна ціна – сьогодні вже ні в кого не викликає сумніву той факт, що в номінації «ідеальне співвідношення ціни і якості» безперечним переможцем є гнучка покрівля. Тому, всім хто бажає підкреслити вишуканий стиль і індивідуальність свого будинку, ми пропонуємо купити бітумну черепицю за розумною ціною!
 • Екологічна чистота – практично всі колекції бітумної черепиці, представлені на нашому сайті, виготовлені з матеріалів, що пройшли міжнародну екологічну сертифікацію.
 • Повна утилізація – однією з унікальних особливостей бітумної черепиці, є можливість її повторної переробки. Наприклад, в США така перероблена сировина широко застосовується в укладанні доріг і повторному виробництві покрівельної продукції.

Найкращі колекції бітумної черепиці

Бітумна черепиця Ruflex зарекомендувала себе як високотехнологічне дахове покриття нового покоління з унікальними технічними характеристиками і постійним розширенням модельного ряду.

До загальних переваг бітумної черепиці Ruflex можна віднести: міцність, довговічність, термостійкість, морозостійкість, гнучкість. У даній колекції можна виділити наступне:

 • Достаток форм - серія «Premium» представлена ​​п'ятьма варіантами різних форм.
 • Спеціальне кріплення на гонтах - точна геометрія нарізки і спеціальні кріплення на гонтах істотно полегшують процес монтажу.
 • Особливі гранули - використання п'яти фракцій різного розміру базальтової крихти, дозволяє забезпечити рівномірність покриття гранулятом поверхні черепиці.
 • Якісна сировина - суперміцна основа зі спеціального скловолокна збільшує загальні показники міцності на 50%.
 • Сучасне обладнання - вся лінійка бітумної черепиці Ruflex виробляється на новітньому сучасному обладнанні в Європі і США.
 • Вибір кольору - наявність в колекції бітумної черепиці восьми варіантів забарвлення, допомагає підібрати саме свій варіант.
 • Низькі ціни - продуманий маркетинг і хороша логістика дозволяють купити бітумну черепицю по дуже цікавим цінами.

Бітумна черепиця Malarkey є справжнім втіленням мрії і еталоном якості даху будь-якого будинку. Ця колекція бітумної черепиці стала квінтесенцією елітарності і стилю для покрівельного матеріалу.

Вона увібрала в себе всі найбільш передові інновації і величезний досвід застосування. У престижному сегменті «Luxury» дизайнерська колекція бітумної черепиці «Windsor» заслужено займає найпочесніше місце.

До переваг даної серії можна віднести наступне:

 • Неймовірна довговічність - за терміном експлуатації дизайнерська бітумна черепиця Malarkey, поза будь-якої конкуренції бо він становить більше 70 років!
 • Найкраща зносостійкість - ця модель гнучкої черепиці здатна успішно протистояти найжорсткішим впливам природи і механічним пошкодженням.
 • Багата колірна палітра - всі колірні рішення колекції бітумної черепиці підібрані таким чином, щоб дах вашого будинку своєю красою милувала вас і всіх оточуючих, відображаючи будь-які ваші уподобання.
 • Вигідна ціна - наша компанія є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором американського виробника «Malarkey Roofing Products» в Україні і ми раді запропонувати Вам вигідну ціну на бітумну черепицю.
 • Чесні гарантійні зобов'язання - тільки бітумна черепиця Malarkey володіє базовою гарантією на 50 років, а щасливі покупці черепиці в комплекті з аналогічною підкладкою - отримують довічний сертифікат якості!
Чому купувати бітумну черепицю краще у нас?

Поспішаємо повідомити своїм шановним клієнтам радісну новину. На всю лінійку нашої покрівельної продукції, у нас діють регулярні приємні бонуси і знижки! А враховуючи, що компанія «Діана-Київ» є ексклюзивним дистриб'ютором названої вище лінійки бітумної черепиці, то ми зможемо забезпечити вам максимально просту і комфортну установку придбаного продукту.

Не відкладайте «на потім», телефонуйте прямо зараз, і отримаєте найбільш гарячі і вигідні пропозиції від нашої компанії! Тільки у нас Ви зможете купити бітумну черепицю за низькою ціною з безкоштовною доставкою по Києву та Україні.