Про компанію

Покрівельні матеріали в Україні

Покрівля в сучасному житловому будівництві - це не тільки захист будівлі від атмосферних впливів, а й важливий елемент декору, що вказує на смаки, статусне положення власників будинку.

Вибір покрівлі

Зазвичай тип і форма даху визначають, який саме матеріал треба обрати для покрівлі. Компанія «Діана-Київ» пропонує покрівельні матеріали для дахів різних форм і різного ухилу:

 • Бітумна черепиця.
  Складається з полімер-бітуму з самоклеючою поверхнею. Найбільш раціонально використовувати для оформлення схильних дахів з мінімальним похилом від 11,3 °. Таку черепицю можна різати, гнути, а також надавати їй потрібної форми без пошкодження поверхні, тому вона може використовуватися для оформлення дахів найрізноманітнішої конфігурації.

 • Композитна металочерепиця.
  Нагадує натуральний матеріал, відповідає всім нормативним вимогам сучасного дизайну. Таку черепицю також можна різати, гнути та надавати їй потрібної форми без пошкодження поверхні, тому вона так само, як і бітумна, може використовуватися для оформлення дахів найрізноманітнішої конфігурації. Кут похилу - від 12 до 90 °.

 • Натуральна черепиця.
  Складається з якісних видів глини з високою пластичністю, що повністю підтверджує натуральність її походження. Використовується для оформлення скатних дахів з кутом від 16 °. Надає будівлі своєрідного й неповторного вигляду.

 • Допоміжні покрівельні матеріали, мансардні вікна, водостоки, вентиляційні системи.

 Явні переваги наших матеріалів для покрівлі:

 • Уся продукція сертифікована, відповідає високому рівню європейських стандартів, що сприяє її надійної і довговічної експлуатації.

 • Широкий колірний діапазон різних моделей дозволяє зробити покрівлю гарним оригінальним доповненням до загальної архітектури будинку, чудовим оздобленням для будь-якого дизайну екстер'єру.

 • Невисока, конкурентно приваблива ціна квадратного метра покрівлі приємно здивує доступністю, що дозволяє придбати матеріал споживачам з різним достатком.

 • В якості захисту використовуються полімерні покриття, що мають підвищену стійкість до агресивних природних впливів, механічних пошкоджень, УФ-випромінювання. Це дозволяє покрівельному матеріалу довго витримувати будь-які кліматичні умови без втрати зовнішнього вигляду та інших первинних позитивних характеристик.

Як купити покрівлю

Компанія «Діана-Київ» здійснює оптові поставки покрівельних матеріалів практично в усі регіони України. В основному це: Київ, Харків, Одеса, Чернівці, Дніпро. Можлива доставка і в інші міста.

З ким ми працюємо з продажу покрівельних матеріалів?

Завдяки заслуженої репутації компанії, підтвердженої задоволеними замовниками, ми працюємо з широкою аудиторією споживачів:

 • приватні особи – індивідуальні забудовники, ремонтні бригади, які безпосередньо у нас закуповують невеликі партії матеріалів;

 • торгові компанії, дилери - комерційні організації, що займаються посередницькими великими закупівлями для продажу їх малими партіями;

 • прораби – які закуповують покрівельні матеріали для будівництва / ремонту конкретних об'єктів;

 • великі будівельні гіпермаркети;

 • приватні дизайнерські студії.

Схема замовлення покрівлі

 1. Ми підберемо покрівельні матеріали для даху, які відповідають вашим побажанням, із конкурентно вигідною для вас ціною, а також максимальної гарантією на кожен вид матеріалу.

 2. Досвідчені менеджери компанії з напрацьованим солідним досвідом нададуть безкоштовну консультацію, корисні поради для правильного вибору. Для того, щоб ви знали, в якій кількості необхідно купити покрівельні матеріали, наші фахівці допоможуть вам з розрахунками, беручи до уваги розмір і форму конкретного даху.

 3. Купити покрівлю для даху у нас можна з оперативної, зручною, дбайливою, точною і своєчасною доставкою, що забезпечує збереження товару.

Компанія «Діана-Київ» гарантує: для кожного покупця у нас знайдеться якісна покрівля даху, ціна якої приємно здивує.

Ви бажаєте замовити покрівельні матеріали?

Напишіть нам на електронну пошту info.diana@diana.kiev.ua, зателефонуйте за безкоштовним номером +380 44 498-58-92 або на зазначені в розділі «Контакты» зручні для вас номери телефонів.