Ruflex Premium

Це покриття для даху - міцне й красиве водночас. Черепиця виготовлена за новими технологіями, виконана у формі правильних шестигранників.

Універсальною черепицею для сучасної покрівлі є плитка класичної прямокутної форми. Прямі лінії кожної кольорової цеглинки формують цілісне полотно для покрівлі.

У колекції RUFLEX Runa представлені новітні зразки гнучкої черепиці, розроблені дизайнерами компанії.

Бажаєте відтворити на даху власного будинку вишуканий орнамент черепиці замків Старого Світу? Колекція покриттів Ornami - те, що вам потрібно.

Покриття з колекції RUFLEX Dranka дають більше можливостей для реалізації архітекторських рішень і естетичного оформлення покрівель в етнічному стилі деяких регіонів України, Європи та Америки.

Бітумна черепиця від іменитої торгової марки «Ruflex» - це сучасний високотехнологічний покрівельний матеріал, який відповідає всім технічним вимогам світового стандарту якості і поєднує в собі зручність монтажу з демократичною ціною. Саме ці особливості бітумної черепиці «Ruflex Premium», є вагомим аргументом при виборі покриття для даху вашого будинку. До них відносяться такі важливі характеристики матеріалу як висока міцність, гнучкість, теплостійкість, морозостійкість, герметичність і довговічність правильно покладеної м'якої покрівлі.

На покрівельну продукцію Ruflex дається письмова гарантія 35 років, в разі використання стандартного підкладкового килима і довічна - з килимом Ruflex Ultra. Тому справжнім естетам і цінителям комфорту компанія «Діана-Київ» пропонує купити бітумну черепицю Ruflex Premium в Києві і Україні за низькою ціною з гарантією якості. У своєму преміум сегменті бітумна черепиця «Ruflex» має основу з модифікованого бітумного полімеру (SBS), який відрізняється від звичайного оксидованого бітуму своєю еластичністю, чудовою адгезією і стійкістю до механічних пошкоджень.

Склад бітумної черепиці Ruflex Premium

  1. Основа гнучкої черепиці - неткане полотно скловолокна, виготовленого з щільно спресованих скловолоконних ниток від відомого виробника «Johns Manville».
  2. Верхній і нижній клейовий шар - складається з якісного SBS полімеру-бітуму захищеного спеціальною силіконовою полімерною плівкою.
  3. Зовнішня сторона гонту - покрита рівномірним шаром 5-ти фракційного керамізірованного базальтового грануляту, стійкого до ультрафіолетового випромінювання і фізичного впливу.
  4. Нижня сторона гонту - має спеціальне покриття з дрібнофракційного піску, захищеного силіконізованою полімерною плівкою.

М'яка покрівля Ruflex є матеріалом нового покоління з рядом унікальних характеристик. Вона призначена для скатних дахів різної конструкції з ухилом від 11,3 до 90 градусів. На нашому сайті бітумна черепиця Ruflex серії Premium представлена ​​колекціями: Sota, Tab, Runa, Ornami, Dranka.

Колекції бітумної черепиці Ruflex Premium

  • Колекція Ruflex Sota - дана колекція бітумної черепиці являє собою вишукану красу вічної класики і випробувана часом надійна якість. Гонти виконані у формі правильних шестигранників з великим вибором колірних рішень.
  • Колекція Ruflex Tab - універсальне бітумно-черепичне покриття класичної прямокутної форми, вражає органічною цілісністю виду покрівлі вашого будинку.
  • Колекція Ruflex Runa - ідеальний варіант для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень в оформленні покрівлі даху та загального архітектурного стилю. Виділяється великої палітрою кольорів на будь-який смак.
  • Колекція Ruflex Ornami - має витягнуту напівкруглу форму гонту, відому як «бобровий хвіст». Благородство відтінків в поєднанні зі старовинним орнаментом підкреслюють вишуканий стиль середньовіччя.
  • Колекція Ruflex Dranka - оригінальний дизайнерський підбір кольору і форми гонту цієї бітумної черепиці, не залишать байдужими до неї любителів етнічного стилю. Ця колекція стилізована під старовинний покрівельний матеріал - дранка.

Як купити бітумну черепицю Ruflex Premium

В каталозі покрівельних матеріалів, Ви зможете легко знайти все необхідне для монтажу даху під ключ. Телефонуйте прямо зараз і провідні менеджери нашої компанії, дадуть Вам кваліфіковану консультацію про товар, а так само з радістю допоможуть вибрати і купити бітумну черепицю Ruflex Premium!

Ми працюємо з будь-якій зручній для Вас формою оплати товару. Тільки у нас при покупці покрівельної продукції, Ви зможете отримати дуже приємні бонуси і знижки! ТОВ «Діана-Київ» здійснює доставку товару по всій території України з можливістю самовивозу зі складу.