Блог

Меню

Бітумна черепиця RUFLEX Dranka

Природа щодня випробовуе нас і наші будинки на міцність.

Якщо раніше смерчі, шторми, шквали і аномального розміру град був тільки десь в Америці, то зараз подібні явища все частіше з'являються і у нас, в середній смузі. Щоб наші будинки надійно захищали нас від непогоди, як раз і потрібна гнучка черепиця RUFLEX.

Компанія RUFLEX, перейнявши досвід і деякі секрети у свого американського партнера Malarkey Roofing Products, випустила на світло бітумну черепицю нової форми RUFLEX Dranka.

Так, ця черепиця з'явилася вже більше восьми місяців назад, але, мабуть, наша обережність, сумніви і, що гріха таїти, проста недовіра не дозволила відразу прийняти з належною пошаною цю новинку. А коли покрили кілька будинків цими чудовими, що зачаровують геометричними малюнками, чіткими і в той же час м'якими лініями, багато хто просто не зміг передати захоплення. Навіть звичний і обридлий, особисто мені, коричневий колір заграв по-новому, перетворившись в воістину «Темний Шоколад».

«Норвезький Фіорд» також придбав більше виразності в новій формі.

І, нарешті, апогеєм став колір «Темна Ніч».

RUFLEX Dranka - новинка від компанії RUFLEX. Цій серії ще немає і року, а вона вже міцно зайняла почесне місце в списку бажань багатьох покупців. І з кожним днем ​​все частіше і частіше Dran-ці віддають перевагу перед, так званими, "ламінованими" бітумними черепицями. Адже у Дранки ВЕЛИЧЕЗНИЙ клейовий шар і колосальна ступінь взаємного нахлеста 2,68! І все це з найбільш технологічного компаунда SBS еластомеро-бітуму.

Ви запитаєте: «Яка вартість цієї черепиці? Вона мабуть коштує дуже дорого?»

Нітрохи. Вартість цієї черепиці всього 325 грн. 80 коп. за 1 м2. І ціна ця, завдяки нашій злагодженій роботі з регіональними партнерами, однакова на території всієї України.

Тож шукайте і питайте бітумну черепицю XXI-го століття RUFLEX у наших регіональних дилерів по території всієї України. Якщо у вашому регіоні поки немає дилера - телефонуйте, і ми самі вас проконсультуємо, складемо кошторис і навіть будівельну бригаду відправимо.

А яким чином виглядає упаковка гнучкої і дуже м'якої черепиці з твердим характером RUFLEX дивіться в ролику

Дата: 20.09.2019