Блог

Меню

Етнічний стиль і сучасні технології

Старовинний стиль і сучасні технології - сумісні. І гнучка бітумна Дранка RUFLEX Dranka тому підтвердження.

Чи доводилося Вам бувати коли-небудь в музеях під «відкритим небом», або в звичайному карпатському селі в горах?

Так?

Тоді ви точно бачили покрівлі з дерев'яною Дранки.

Дранка - це старовинний покрівельний матеріал, що надає покрівлі неймовірний шарм. Так би і милувався вічно красою натуральної покрівлі ... АЛЕ! «Ніщо не вічне під місяцем». На жаль, ця краса не тільки тьмяніє з часом, але і повністю руйнується.

Компанія RUFLEX пропонує вирішення цього питання випустивши нову гнучку Дранку RUFLEX Dranka!

Цей покрівельний матеріал виготовляється за найсучаснішими технологіями забезпечують збереження не тільки від впливу часу і сонця, але і від впливів яких раніше не було в природі, таких як: град аномальних розмірів, урагани, шквали, шторми і навіть смерчі, несучі сміття.

Бітумна Дранка виготовляється з матеріалів які існують в природі з незапам'ятних часів.

Основа покрівельної Дранки складається з скловолокна, який, в свою чергу, отримують з кварцового піску, існуючого рівно стільки, скільки існує наша планета.

Основа просочується високоякісним бітумом модифікованим SBS супермодіфікатором. Бітум і модифікатори отримують з нафти. Нафта в надрах землі існує також практично стільки ж часу скільки і наша планета.

Декоративна посипка, базальтовий керамізірованний гранулят також виробляють з природного мінералу - Базальту. Якому ... Ну ви зрозуміли. ))

Загалом вся сировина для виробництва бітумної Дранки проводиться з природних ресурсів, які існують в природі з самого зародження!

Тільки пакувальний і захисний матеріал - поліетиленові плівки, мають одну єдину функцію - забезпечення схоронності і товарного виду покрівельного матеріалу, а потім йдуть під вторсировину.

Дизайн бітумної Дранки RUFLEX Dranka дуже правдоподібно повторює як зовнішній вигляд натуральної дерев'яної дранки з кедра, так і форму, раніше колишню дуже широко популярною в східній Європі і в Карпатах. При цьому гнучка бітумна Дранка RUFLEX Dranka, завдяки своїм складом і компаунди, має незрівнянними, з дерев'яною дранкою, герметичністю, пожежною безпекою, вітростійкістю, збереженням кольору / зовнішнього вигляду і ударною міцністю. Так, і коефіцієнт нахлесту гнучкої бітумної Дранки RUFLEX Dranka практично дорівнює, а часом і (залежить від технології укладання дерев'яної дранки) перевершує коефіцієнт нахлесту у дерев'яної дранки.

Коефіцієнт нахлесту гнучкою Дранки RUFLEX Dranka становить 2,68 (!), тобто кількість шарів становить 2,68. І не просто шарів, а повністю склеєних герметичних шарів. Таким чином покрівля з гнучкої бітумної Дранки RUFLEX - це багатошарова, абсолютно герметична (завдяки нанесеному на гонт клейовому шару) мембрана, яка не боїться ні дощу, ні аномального граду, ні шторму, в загальному практично ні-чо-го!

Отже, якщо хочете забезпечити своєму даху неймовірну довговічність і стиль, то RUFLEX - ваш вибір!

Будуйте з нами, будуйте з задоволенням!

Дата: 03.10.2019