Блог

Меню

Тривимірна черепиця Malarkey - естетичне рішення зовнішнього вигляду покрівлі

Бітумна дизайнерська черепиця RUFLEX

Відомо, що домовласники приймають рішення, що стосуються зовнішнього вигляду будинку на основі декількох факторів. Крім вартості і надійності для будь-якої людини дуже важливі такі елементи дизайну, як стиль, колір і фактура. Образ будинку покликаний відображати смак і навіть індивідуальність тих, хто в ньому живе.

Дизайнерська черепиця, а саме до неї відноситься черепиця лінійки Malarkey'S Windsor (Malarkey, США), як раз і виробляється для домовласників, які надають значення не тільки максимальної надійності бітумної черепиці, але і естетичним рішенням зовнішнього вигляду покрівлі.

Тривимірна черепиця Malarkey - це полімерна модифікована бітумна черепиця з двома шарами, які пов'язані один з одним. Причому на зовнішній стороні гонту немає ніяких накладок, що дуже важливо з точки зору надійності і довговічності покриття.

Подібна конструктивна особливість даної лінійки гнучкої черепиці Windsor дозволяє досягати площі поверхні в середньому на 17% більшою, ніж при використанні інших бітумних гонтів. Крім поліпшення якості покрівельного покриття це забезпечує і естетичну привабливість всієї будови в цілому. Збільшений розмір також передбачає і триполосну клейову систему на гонти для виняткової захисту проти вітру і дощу.

Для тих же, хто хоче, щоб його будинок відрізняв ще більш сміливий і респектабельний дизайн, або має дах більшої площі, компанія Malarkey пропонує бітумну черепицю Windsor XL, на 20% збільшену по товщині гонту в порівнянні з Windsor, з відповідним збільшенням на 17% в загальній масі. Ця додаткова товщина надає більш ефектний зовнішній вигляд покрівлі. Додаткова ширина черепиці також забезпечує більшу затінення, що дозволяє «намалювати» різкіші, виразні лінії на даху.

З додатковими шарами і більш високим профілем Windsor є великоваговою, в хорошому сенсі цього слова, дизайнерською черепицею, виготовленою з використанням технології бітуму Flexor SBS Malarkey для досягнення підвищеної міцності. Протягом більше 30 років компанія Malarkey спеціально для даного виду черепиці розробляє і виробляє особливу суміш полімерів і змішує їх з дистильований бітумом для отримання еластичною композиції. Також технологія бітуму Flexor, модифікованого полімером, забезпечує опірність виробу ударам так званого 4-го типу. Така опірність максимально відповідає американським стандартам, які передбачають, що використовувана технологія захищає покрівлю від впливу природних катаклізмів навіть в екстремальних погодних умовах. Технологічна суміш бітуму з допрацьованим полімером підвищує і гнучкість покрівельної черепиці, обумовлює більш легку переносимість нею холодної погоди, що так важливо в нашому кліматі.

Необхідно відзначити і наявність особливого ​​посипання з мідними гранулами, що перешкоджає утворенню моху. А підвищена здатність до збереження кольорових гранул на черепиці дозволяє даху залишатися яскравим довше.

Не дивно, що компанією, яка представила на українському будівельному ринку даний унікальний продукт, стала саме Діана-Київ. Ось вже протягом багатьох років вона є постачальником покрівельних будівельних матеріалів найвищої якості і пропонує своїм клієнтам як економічні варіанти продукції, так і ексклюзивні високотехнологічні колекції, розраховані на вимогливого споживача.

Компанія Діана-Київ широко відома як один з піонерів просування гнучкої бітумної черепиці на українському ринку. Вона однією з перших розпочала співпрацю з найбільшими виробниками Європи, Азії та Америки, задаючи на довгі роки стандарти в своїй галузі. До цього дня компанія заслужено є флагманом ринку в своєму сегменті.

На даний момент RUFLEX та Діана-Київ - не тільки впізнаваний усіма професіоналами бренд і сформований роками трудовий колектив. Це і різноманіття рішень колекцій гнучкої черепиці, і великий вибір самих колекцій, що включають в себе абсолютно унікальні, авторські типи нарізок, що не мають аналогів.

Дата: 17.09.2019