Маркізети

Ціна від: 1150 грн

БРЕНД: Velux
Гарантія: 3 роки

Маркізет VELUX блокує сонячні промені до того, як вони попадають на Ваше віконне скло та зменшує пасивне нагрівання до 72%. Він дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у Вашій кімнаті спекотними сонячними днями. Маркізети - прозорі, тому Ви можете, як і раніше насолоджуватись краєвидом.

В наявності є варіант з сітчастої тканини чорного кольору, яка пропускає 14% світла. Маркізет VELUX зменшує проникнення спеки до кімнати на 72%.

Маркізет VELUX дуже простий у використанні. Відкрийте вікно, поверніть його на 180 градусів та закріпіть штору на двох гачках, розміщених з зовнішньої сторони нижньої рами. Штору можна встановити зсередини приміщення і Ви можете відчиняти та зачиняти вікно, навіть коли штора опущена.

Маркізети з дистанційним керуванням та живленням від електромережі управляються «розумним» сенсорним пультом управління VELUX INTEGRA, що зразу постачається з Вашим вікном VELUX INTEGRA. Інтуітивно зрозуміле рішення, що дозволяє Вам легко керувати шторами на відстані. 

Маркізети з дистанційним керуванням та живленням від сонячної енергії управляються пультом, що постачається разом зі шторою. Якщо у Вас встановлено мансардне вікно INTEGRA® , яке працює на сонячній енергії, Ви можете також користуватись «розумним» сенсорним пультом управління VELUX INTEGRA® , що зразу постачається з Вашим вікном VELUX INTEGRA® . 
Сенсорний пульт VELUX INTEGRA® пропонує Вам багато програм з попереднім налаштуванням для щоденного комфорту та покращення мікроклімату. 

Маркізет VELUX вироблено з 100% поліестеру сітчастої фактури, стійкого до погодних впливів та який гарантує тривалий термін експлуатації.

Моделі маркізетів з електричним керуванням та з керуванням на сонячній енергії мають верхній короб з вкритого лаком алюмінію. Бокові направляючі маркізетів з електричним керуванням та з керуванням на сонячній енергії також виготовлені з алюмінію, покритого лаком.