Рольставні

Ціна від: 6000 грн

БРЕНД: Velux
Гарантія: 3 роки

Ролети VELUX підходять для будь-якого клімату і пори року. Взимку вони зберігають тепло, а влітку захищають від спеки, при цьому здатні повністю закрити здатний проникати світло. Рекомендується для дитячих кімнат і спалень.

У стандартному виконанні рольставні можуть бути або повністю підняті, або опущені. У піднятому стані рольставні збираються в корпус над вікном. Щоб використовувати рольставні, потрібно відкрити вікно і повернути його на 180 °, щоб рама увійшла в зачеплення з полотном. Тепер при закриванні вікна рольставні висуватимуться автоматично. Щоб підняти рольставні, слід знову повернути вікно на 180 °. Клацання буде вказувати на те, що полотно звільнено.

Мансардні вікна VELUX INTEGRA поставляються з сучасним сенсорним пультом управління. З його допомогою можна контролювати рольставні з живленням від мережі. Зручне рішення, яке дозволяє вам керувати шторами на відстані. Завдяки пульту управління VELUX INTEGRA ви можете скористатися цілою низкою встановлених програм. Кожен день вони створюють комфорт і сприятливий мікроклімат у вашому будинку. Практично з будь-якого місця в кімнаті ви можете керувати всіма пропонованими функціями. Наприклад, функцією підняття і опускання штор в певний час доби. При необхідності штору можна підняти і опустити вручну за допомогою ручки-планки.

Рольставні з дистанційним управлінням, що працюють від сонячної батареї, поставляються з пультом управління. Мансардне вікно INTEGRA® з сонячною батареєю може контролюватися сенсорним пультом, спочатку поставляється з вікном VELUX INTEGRA®.

Завдяки пульту управління VELUX INTEGRA® ви можете скористатися цілою низкою встановлених програм. Кожен день вони створюють комфорт і сприятливий мікроклімат у вашому будинку. Практично з будь-якого місця в кімнаті ви можете керувати всіма пропонованими функціями. Наприклад, функцією підняття і опускання штор в певний час доби.

Для виготовлення наших рольставен використовується зносостійкий алюміній з лакофарбовим покриттям. Вони ретельно випробовуються в екстремальних умовах, щоб гарантувати роки надійної роботи під постійним впливом навколишнього середовища. Ролети VELUX переміщаються в бічних напрямних з пофарбованого алюмінію. Також є верхнє покриття.

Пропонуються виконання з світло- і темно-сірого алюмінію (стандартна версія), а також з темно-сірого алюмінію з мідним покриттям.

Алюмінієві направляючі мають лакофарбове покриття. Невикористані рольставні приховані верхнім елементом, який гармонійно вбудований у вікно.